ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.51
Hodnoceno: 59x Prosím, ohodnoť práci

Internetové seznámení

- vypravování/povídka

V jednom domě v Praze bydleli dívka Klára a chlapec Tomáš. Bydleli naproti sobě v malých bytech a vzájemně se nesnášeli. Pořád se hádali a dělali si naschvály. Jednou byla Klára jako obvykle na počítači, nudila se, a tak zabrousila na chat. Hned si začala psát s jedním chlapcem, jenž se jmenoval Tomáš. Od té doby si pořád psali, každý den. Povídali si o všem - o životě, o lásce, o přátelství a o škole. Když si spolu psali 3 měsíce, Tomáš se chtěl s tajemnou dívkou konečně setkat. Klára se bála, aby jejich vztah nezkazila realita. Ale přesto souhlasila. Aby se poznali, měl každý mít v ruce rudou růži. Místem jejich setkání byla zvolena malebná kavárnička na náměstí, tak zněla jejich dohoda. Klára se na svého internetového kluka strašně těšila a zároveň se bála. Když přišel den "D", Klára nevěděla, jak se má nalíčit a ani co si má vzít na sebe. Nakonec se rozhodla pro lesk a řasenku. Po přebrání celé skříně usoudila, že rifle a červený svetr budou nejlepší volba. Naposledy se podívala do zrcadla a usmála se. Teď už jen do květinářství a hurá na náměstí. S růži v ruce a trémou přicházela ke kavárně. Už přes sklo kavárny hledala svého Tomáše. Najednou spatřila chlapce s rudou růži v ruce, byl to její nafoukaný soused Tomáš. S pláčem se rozběhla pryč, odhodila růži a zamířila hned domů. Zabouchla dveře od svého pokoje a plakala. Asi po týdnu potkala Tomáše na chodbě domu. Klára chtěla utéct, ale Tomáš ji chytil za ruku. Všechno si vysvětlili a Klára si uvědomila, že vlastně není vůbec nafoukaný a dokonce i sympatický. Začali spolu chodit, nyní jsou spolu 2 roky. Už jen se smíchem vzpomínají na své internetové seznámení.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Anet, 08.03.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Internetové seznámeníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­