ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.71
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Cesta na vrchol s Český-jazyk.cz

Nikdy od doby, co se plně rozvinulo moje logické myšlení, jsem neměl žádný přehnaný sen. Ale věděl jsem o lepší věci, než byla jen pouhá víra v něco. Dával jsem si krátkodobé cíle, které vedly k postupnému splnění mého snu.

Před pár měsíci jsem se dozvěděl o stránce Český-jazyk.cz, a hned jak to šlo, začal jsem na ni přidávat své slohové práce a tajně věřil v to, že jednou vyhraji měsíční soutěž. Měl jsem tu čest soupeřit s lidmi, jako jsou Malenicka, Pavel Dovhanič a další, kterým určitě nebude 14 let jako mně. Když jsem četl jejich díla, chtěl jsem jednou umět psát stejně jako oni.

A pak to přišlo, v listopadu jsem skončil druhý. Měl jsem obrovskou radost, ale něco mi tam chybělo - první místo.
Můj smutek však vystřídala radost z toho, že po prvním měsíci jsem se objevil v žebříčku TOP 10 v počtu nejvíce přidaných slohových prací. I zde bych však byl jednou rád první. K tomu mi ale pořád chybí spousta slohovek.

Další měsíc jsem celý propsal, zvládl jsem vytvořit až tři slohové práce za den. Byl jsem rád a těšil se, až je budu moci na konci měsíce vložit na server.
Uvidím, o kolik míst se posunu dopředu. Jednou budu v počtu napsaných slohových prací nejlepší, to vím. A ačkoliv mým cílem, který chci splnit, je vložení 100 textů, mým snem je 1000, abych se stal prvním člověkem na teto stránce, kterému se to povede.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 20.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Cesta na vrchol s Český-jazyk.czMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­