ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.58
Hodnoceno: 31x Prosím, ohodnoť práci

Nosíte správnou obuv?

Stejně jako všechny součásti oděvu je i obuv podřízena módě. Obuv poměrně těsně přiléhá k noze. Má být přizpůsobena tvaru nohy a poskytovat noze dostatečný prostor. Nesmí jí bránit v přirozených pohybech.
Obuv musí splňovat mnoho konstrukčních a hygienických požadavků. Zdravotně nezávadná obuv má mít dostatečný prostor v prstové části, délka obuvi musí vždy přesahovat délku nohy.
Spodek obuvi musí být ve své přední části, tj. v místě hlavních kloubů prstů, ohebný. Samozřejmou součástí obuvi je podpatek.
Každá obuv a zvláště polobotka má pevně obepínat nohu tak, aby v ní neklouzala. Obuv celogumová není určena pro celodenní nošení, ale jen pro nutnou dobu pochůzky nebo nutnou pracovní dobu ve vlhkém prostředí. Obuv na vysokém podpatku je vhodná do společnosti, k tanci, do divadla nebo na kratší vycházky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Luciiina, 27.12.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nosíte správnou obuv?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­