ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Žiji zdravě? (2)

Žití zdravým životním stylem znamená dodržení spousty věcí. Například můžeme pravidelně vyvíjet fyzickou aktivitu. Pro zdraví je důležitý spánek, pitný režim a také stravování.

Co všechno musím udělat, abych si mohl říct, že žiji zdravě? V první řadě je důležité upravit si svůj jídelníček. Tím nemyslím přestat jíst maso a podobně, mnohem důležitější je co nejvíce omezit nezdravá jídla. Dále musí člověk vykazovat nějakou fyzickou aktivitu, zvlášť v této výjimečné době. Poté by měl rovněž dodržovat pitný režim. Nejvhodnější je čistá voda, neslazené a nepříliš silné čaje, vodou ředěné ovocné a zeleninové šťávy. Pro dostatek energie je zejména u dětí nutné mít dostatek spánku.

Žiji já zdravě? Myslím, že ano. Vykazuji každodenní fyzickou aktivitu, doma cvičím, jezdím na rotopedu. Mým největším problémem jsou slazené nápoje. Občas piji Coca-Colu nebo Pepsi Colu, často i slazenou minerální vodu.
Mohl bych tedy pár věcí změnit, ale jsem se sebou v tomto ohledu spokojený.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: PX8, 28.04.2021

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Žiji zdravě? (2)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­