ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.33
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Zapojil(a) bych se do akce "Vypni počítač, odlož mobil a užij si skutečný život"?

V dnešní době se lidstvo potýká s problémem, že tráví příliš mnoho času u počítače a mobilního telefonu. Počítače i mobily nám dávají nespočet možností, jak se zabavit, zjistit, co se děje ve světě, popovídat si s kamarády, s nimiž bychom se normálně ani neznali, ale i s přáteli, které vídáme každý den. Tohle jsou určitě věci pozitivní. Na druhou stranu nám tyto komunikační nástroje hodně berou. Místo abychom šli ven do přírody a zlepšovali své sportovní dovednosti, vylepšujeme maximálně dovednost spočívající v klikání na myš. Občas i ztrácíme schopnost komunikovat s lidmi naživo, protože se s nimi v důsledku užívání moderní techniky tolik nesetkáváme.

Námětem téhle akce je tedy pravděpodobně snaha přesvědčit člověka, aby alespoň na chvíli zanechal počítačů a jiné elektroniky, vyšel si ven a potkal spoustu nových a zajímavých lidí. Nápad vytvořit tuhle akci mi přijde dobrý a myslím, že by hodně lidí i zaujal a popřípadě jim pomohl zbavit se závislosti na mobilních telefonech a počítačích. I já bych se takové akce zúčastnila.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Anny Váňová, 07.06.2016

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Zapojil(a) bych se do akce "Vypni počítač, odlož mobil a užij si skutečný život"?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­