ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.36
Hodnoceno: 61x Prosím, ohodnoť práci

Vysvědčení

Co to vlastně je VYSVĚDČENÍ? Všichni říkají, že se nám jednou bude hodit, všechno prý na tom stojí. Stojí na tom naše budoucí povolání a spousta jiných věcí.
Někdy mě napadá otázka, co by se stalo, kdybych vysvědčení roztrhal, ztratil nebo dokonce odložil do sběrny papíru. Možná by mi to přihodilo nějakých pár haléřů. Jak můžou za 10 měsíců zjistit, jaké mám znalosti? Přece nemůže být nejhorší známka pětka. Někdo může být horší než na tu základní číslovku pět a jiný lepší víc než na jedničku. Učitelé nás vlastně drží v moci, můžou nám zničit život, ale taky nás mohou dostat do míst, o kterých se nám jen zdá.
Snad se jednou dopracuji k tomu, abych byl poctivě ohodnocen a dostal se tam, kde je mi souzeno být.
Doufám, že to nebude tak hrozné a já budu vděčný za to vysvědčení, které mi ke všemu dopomůže. Snad...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Haluzek, 06.03.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
VysvědčeníMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­