ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.28
Hodnoceno: 72x Prosím, ohodnoť práci

Proč?

Jednoduchá otázka. Složitá odpověď. Na to abychom se zeptali nám stačí čtyři písmena, ale na odpověď nám mnohdy nestačí celý život. Tak prostě znějící otázka - čemu může ublížit? Mnohdy odpovědi na spoustu věcí totiž vycházet na denní světlo nechtějí, raději zůstávají v neodhalené temnotě dávného skutku, jehož podstatu znává jen pachatel.
To nevinné slůvko "proč" nám ale občas vyklouzne z úst i přes to, že odpověď známe až moc dobře, i když znát nechceme, zraňuje nás totiž právě proto, že víme proč.
Otázkou tedy je: Chceme opravdu vědět proč?

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kátěnka, 05.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Proč?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­