ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.90
Hodnoceno: 78x Prosím, ohodnoť práci

Proč vůbec žijeme?

Proč vlastně žijeme, když se nám nedaří? Na tohle se určitě ptá mnoho lidí. A pak to končí sebevraždou. Já ale vím, proč žijeme. Nejde o žádný dar Boha, ale jde o zkoušku. Tu nejtěžší ze všech. Jistě. Přemýšleli jste někdy o tom, proč na celém světě se nenajdou dva stejní lidé? Proč někdo má lepší život než ten druhý? Proč někdo má starosti a jiný zase vede bezstarostný život? Protože Bůh se tak baví. Jistě, každému naloží jiná břemena, starosti, vzhlad i radosti. Zasahuje do našeho osudu od začátku života do jeho konce. A když už si myslíte, že nic horšího vás nemůže potkat, tak se zase něco stane. Nejde o to, jestli žijeme stejně, prostě každý má jiný osud a ten už nezmění. Prostě Bůh tak lidi zkouší, aby věděl, jak obstojí. A aby někdo Boha přesvědčil, to by musel mít hodně síly a trpělivosti a pokud se o to někdo pokusí, tak mu přeju hodně štěstí. Protože i se mnou život pěkně zatočil.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 18.01.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Proč vůbec žijeme?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­