ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.92
Hodnoceno: 38x Prosím, ohodnoť práci

Proč spolu lidé nejsou napořád?

Taky někdy uvažujete nad svojí budoucností, co se týče vztahu? Jaké bude být dospělá, starat se o děti a manžela? Jenže k tomu, abychom měli manžela, musí být i láska. Ne každý v životě potká tu pravou, která trvá navždy. Nikdy nepoznáte, jestli je ta láska opravdová, ta životní. To zjistíte, až když jste s tou osobou strašně moc dlouho a víte, že se na toho člověka můžete kdykoli obrátit. Podle mě je lidí, kteří spolu navždy zůstanou, jako šafránu. Ale proč? Proč když je člověk u svatebního oltáře a řekne své ano, neví, jestli jeho ano je navždy? Když se přece něco řekne, tak má každé slovo platit. Toto mě u lidí docela mrzí. Neexistuje člověk, kterému byste mohli důvěřovat na sto procent. Alespoň já takového žádného neznám. Šťastné manželství by bylo myslitelné mezi slepou ženou a hluchým mužem [Montaigne Michel de]. Celou touto prací jsem chtěla pouze říct, že je pouze málo lidí, kteří vydrží být spolu dlouho.
Před manželstvím mějte oči široce rozevřené a potom napůl přivřené [Franklin Benjamin].

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Šárka, 01.09.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Proč spolu lidé nejsou napořád?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­