ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.82
Hodnoceno: 83x Prosím, ohodnoť práci

Prázdniny

Když se řekne slovo prázdniny, znamená to pro mnoho studentů čas užívání si a sladkého nicnedělání anebo třeba letní dobrodružství. Dalšími letními aktivitami jsou třeba sport či turistika...

Bohužel, najdou se i tací, kteří měli tu smůlu, že propadli. Těchto několik jedinců pak tráví toto období s věrnou učebnicí v ruce, aby si obhájili postup do dalších ročníků. Vůbec jim toto (m)učení nezávidím, stačilo mi těch 10 měsíců.

Jak ale víme, nic není zadarmo, a proto si například můžeme o prázdninách přivydělat nějakou tu korunku do prasátka. Myslím si, že brigáda je vlastně dobrá zkušenost do budoucna, abychom věděli, jak těžko se ty barevné papírky s různou hodnotou získávají.

Já ráda - jakožto určitě i ostatní společenští tvorové - trávím volný čas s kamarády, v přírodě, na zábavě, v bazénu či u televize. Letos se chystáme opět k moři, protože moře nám z těla vytahuje různé neduhy. V cizině můžeme získat i jiný pohled na svět a poznat tamější podmínky bytí a u domorodců nelehkého žití, závislého na turistech. Já už procestovala mnoho zemí, takže bych mohla vyprávět o jejich vnitrozemských chudých podmínkách.

Kdo by se chtěl krásně uvolnit a relaxovat, doporučuji hory, hlavně Krkonoše. Výlet na Sněžku, střechu naší zemičky, dokonale, ač k neuvěření, pročistí hlavu a vymaže stres. Člověk přeci musí někdy vypnout!

Všechno jednou ale bohužel končí... A když si uvědomím, že září je tu co nevidět, nejraději bych vynalezla stroj času. Je mi smutno a zaplavuje mě vlna vzpomínek na uplynulé prázdninové týdny. Vím, že bezstarostným dnům je už konec a zazvoněním školního zvonku budeme muset zasednout zpátky do lavic a začít si doplňovat poztrácené znalosti a zcela jistě nás čeká mnoho dalších povinností...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: PeTuShK@, 21.01.2009

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
PrázdninyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­