ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.51
Hodnoceno: 53x Prosím, ohodnoť práci

Přátelství (6)

Jedno z potřebných věcí pro život je přátelství a bez něho málokdo dokáže žít. Zamysleme se nad tím, jak je přátelství vzácné. Postupem času mění hodně lidí názory na člověka. V dětství nás obklopovala celá řada kamarádů, zatímco čím je člověk starší, tím si své kamarády tak nějak řadí do pomyslných kategorií a mnohé kamarádství z dětství upadají. Plno lidí, se kterými jsme si dříve rozuměli, se z našeho života vytrácí. Přátelství začíná většinou už v předškolním věku, kdy se tvoří určité skupinky osob. S nástupem do 1. třídy ovšem takové přátelství často končí, jelikož čím je člověk starší, má jiné záliby a zájmy a podle toho si také vybírá své přátele. Můžeme mít velké množství kamarádů, ale jen málo z nich je možno označit slovem "přítel". Stává se, že někdo za celý svůj život takového člověka, se kterým by se podělil o svoje radosti i starosti, nikdy nenajde.
Podle mne je život bez přítele těžší a smutnější. Měli bychom se dívat na všechny okolo se všemi chybami, protože nikdo není bezchybný.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Cool.dy, 01.05.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Přátelství (6)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­