ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.02
Hodnoceno: 128x Prosím, ohodnoť práci

Můj domov (několika slovy)

Domov je moc důležitý. Když jsem u babičky nebo u tety, cítím se tam sice dobře, ale nikdy tam nebudu doma. Domov je tam, kde jsou lidé, kteří mi alespoň trochu rozumí, kteří mi pomůžou, když mám problém. Domov je tam, kde je můj dětský pokoj, kde se můžu "zašít", když mě něco trápí, kde můžu být chvíli sama, přemýšlet o životě, o škole... V mém dětském pokoji se cítím nejlépe.
Doma je zkrátka doma.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Karolína, 13.01.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj domov (několika slovy)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­