ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.53
Hodnoceno: 283x Prosím, ohodnoť práci

Láska

Přemýšlejme chvíli nad pojmem láska!
Jakou lásku známe? Už když jsme se narodili, tak většina z nás poznala lásku mateřskou(rodičovskou). Rodiče jsou totiž snad jediní, kteří vás vždy pochválí a povzbudí, i když se nám nic nedaří, protože je zaslepuje právě láska.
Mnoho lidí chová lásku také ke zvířatům. Snad každý nějaké to zvířátko měl. Protože když už si myslíte, že nikoho na světě nemáte, tak se vždy můžete svěřit němé tváři, která vás vždy vyslechne a nekritizuje...!
Existuje i láska materiální, hlavně k penězům. Ale peníze vás nevyslechnou, nepohladí, i když si za ně můžete koupit další věci, které můžete milovat.
Další typ lásky, který nás potká, je láska partnerská. Ta vzniká třeba z lásky na první pohled a může z ní být jen láska na jednu noc.
Když mluvíme o partnerské lásce, většina lidí si představí lásku mezi mužem a ženou. Je to logické, jsme přece potomky Adama a Evy, ale zapomínáme na lásku homosexuální.
Ale musíme myslet na to, že bez lásky se nedá žít šťastně a mají na ní právo všichni bez rozdílu věku, pohlaví, rasy a orientace...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Vlaďka Žáčková, 02.07.2005

­­­­

Diskuse ke slohové práci
LáskaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­