ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.52
Hodnoceno: 287x Prosím, ohodnoť práci

Láska

Přemýšlejme chvíli nad pojmem láska!
Jakou lásku známe? Už když jsme se narodili, tak většina z nás poznala lásku mateřskou(rodičovskou). Rodiče jsou totiž snad jediní, kteří vás vždy pochválí a povzbudí, i když se nám nic nedaří, protože je zaslepuje právě láska.
Mnoho lidí chová lásku také ke zvířatům. Snad každý nějaké to zvířátko měl. Protože když už si myslíte, že nikoho na světě nemáte, tak se vždy můžete svěřit němé tváři, která vás vždy vyslechne a nekritizuje...!
Existuje i láska materiální, hlavně k penězům. Ale peníze vás nevyslechnou, nepohladí, i když si za ně můžete koupit další věci, které můžete milovat.
Další typ lásky, který nás potká, je láska partnerská. Ta vzniká třeba z lásky na první pohled a může z ní být jen láska na jednu noc.
Když mluvíme o partnerské lásce, většina lidí si představí lásku mezi mužem a ženou. Je to logické, jsme přece potomky Adama a Evy, ale zapomínáme na lásku homosexuální.
Ale musíme myslet na to, že bez lásky se nedá žít šťastně a mají na ní právo všichni bez rozdílu věku, pohlaví, rasy a orientace...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

­­­­

Diskuse ke slohové práci
LáskaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)