ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.43
Hodnoceno: 7x Prosím, ohodnoť práci

Kratičká úvaha o životě

Taky někdy máte v hlavě otázky, na které neznáte odpověď? Třeba proč zrovna prožíváte nelehké období?

Každý z nás si někdy prožil bolest, ztrátu blízké osoby, úmrtí domácího mazlíčka nebo zklamání od člověka, kterého má rád. Ale to není důvod cokoliv vzdát, bolest vás dělá silnější. Alespoň já to tak cítím - i když jsem to chtěla kolikrát vzdát, teď se zase zvedám a bojuji dál.

Život může být i hezký, jenom se musíme radovat i z maličkostí, ne jen z větších věcí. Nesmíme brát vše jako samozřejmost, to ale většinou pochopíme, až když o něco skutečně přijdeme. K tomu se hodí toto přísloví: "Co k tobě patří, neztratíš, a co k tobě nepatří, neudržíš..."

Co když je ale člověk přesto pořád smutný? Je těžké mít v srdci bolest a přitom mít na rtech úsměv. Jenže život je na to příliš těžký a krátký, abychom se pořád jen trápili.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Natálie, 14.04.2021

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Kratičká úvaha o životěMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­