ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.65
Hodnoceno: 429x Prosím, ohodnoť práci

Když se řekne láska

Láska je cit, láska je život, láska jsme my. Lásce vděčíme za svůj život. Je to ten nejkrásnější cit, jaký existuje. Dává vám sílu. Jste šťastni a v bezpečí. Ale co když je nešťastná???
To se Vám pak svět hroutí před očima a vy nemáte sílu to zastavit, a také to nechcete zastavit. Nechcete nic, dokonce ani žít. Říkají, že se najde jiný. Ale není to pravda. I když přijde další, vždy budete mít v srdci kus jeho, a ten mu bude patřit navždy. A proč všechny ty city? Je těžké pochopit, že to, co nás stvořilo, nás i ničí. A pak se ptáme PROČ? A najednou ti, co mluvili, umlknou. Nikdo nezná odpověď. Ale bez lásky by nebylo života. A možná se vrátí, říkáš si v duchu. Ano, možná. A ty, i když bude ve tvé mysli jiný, tajně budeš doufat a čekat. A proč? Protože miluješ. A kolik takových na Zemi je? Nevím, ale naučmeje to, a přežijeme. Láska je to, co nás drží při životě. A když je smutná, oplatí ti to dvojnásob. Jen mysli na toho človíčka, který je neznámo kde a kterého miluješ. Nepřestávej!!!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ange, 02.10.2003

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Když se řekne láskaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­