ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.80
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Jak přežít podzim

Podzim, i když je zpočátku hezky barevný, může na někoho působit velmi negativně, až depresivně. Příroda se ukládá k zimnímu spánku, ale co my lidé?
Přece se nemůžeme zazimovat jako příroda na 3-4 měsíce. Proto se musíme snažit nějak si ten otravný podzim zpříjemnit.
Barevné listy a později i opadané stromy mohou na nás působit uspávavě. STOP! Bojujme proti podzimu. Mějme kolem sebe pořád zelené rostlinky. V pokojíku se na ně přece nějaké místo najde.
Jak spojit příjemné s užitečným? Přece podzimní trendy jsou v obchodech. Veselé barvy na teplém oblečení. Není to fajn?
Působí na tebe podzim tak, jakoby tě zpomaloval? Zestručni si den! Dělej potřebné věci a malichernosti vynech.
Když proti tobě i nám všem vytáhne do boje sychravý a mokrý podzim, nenech si zkazit den. Vezmi si svou oblíbenou knížku, poslouchej hudbu s letními hity a zavzpomínej na přátele nebo je pozvi na návštěvu a proberte všechny novinky.
Když už opravdu nevíš, co s volným časem, vrhni se do učení a dobrými známkami udělej rodičům radost.
A co dodat na závěr? S podzimem se na nás chystají i různé nemoci a bacily. Tudíž dodržujme heslo "Sportem ku zdraví" a běžme všechny bacily z těla třeba vyběhat. A možná potkáme i svou novou lásku. Ve dvou se přece lépe běhá!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Pája delfínek, 08.03.2005

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jak přežít podzimMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­