ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.35
Hodnoceno: 406x Prosím, ohodnoť práci

Já a mobil

Mobil je po počítači moje nejoblíbenější hračka. Možná i proto, že se díky němu mohu kdykoliv spojit s tím, s kým chci. Když jsem nemocný a nechce se mi spát nebo jen tak koukat na nic, co dávají v televizi, tak na něm hraji hry nebo si píšu s kamarády. A když nevím, z čeho a kde byl domácí úkol, tak jednoduše napíšu SMS, na kterou mi dokonce i někdy odpoví a potom ve škole o přestávkách mám klid. Musím přiznat, že mobil je něco jako moje třetí ruka. Občas si však kladu otázku: "Je ten mobil tolik důležitý?" a hned si odpovím: "Samozřejmě je, vždyť bez něj bych se vůbec nedomluvil, nehledě na to, že bych vypadal jak 'socka'!", pak si ale tu otázku položím ještě jednou a pořádně se nad ní zamyslím a zjistím, že zas tak důležitý není, vždyť před 2000 lety je taky neměli a dokázali stavět sfingy, pyramidy, paláce, hrady atd. Musíme si však uvědomit, že čas stále letí a každá doba s sebou přinesla něco nového a tahle přinesla právě mobilní telefony.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Martin Zumr, 25.04.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Já a mobilMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­