ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.19
Hodnoceno: 21x Prosím, ohodnoť práci

Ideální partner

Jaký by měl být můj ideální partner? V podstatě mi přijde zvláštní nad tím uvažovat, protože si myslím, že žádný člověk nemůže být ideální. Každý má určité vlastnosti, které se ideálu vymykají. Označovala bych ho spíše spojením vhodný partner. Vhodný partner totiž může mít, na rozdíl od ideálního partnera, stinné stránky, ale přesto zůstává snesitelným.

Člověk, který je pro mne vhodným partnerem, je od pohledu sympatický a působí inteligentně. Dokáže si prosadit svůj názor, a to neagresivně. Je schopný řešit běžné i složitější problémy bez potřeby křiku či vydírání. Pomáhá ostatním, ale jen v určitých mezích, aby ho lidé nevyužívali. Snadno navazuje kontakty, ale není vtíravý. Má rád zábavu, ale nepotřebuje být opilý, aby se bavil.

Zaměstnání patří k jeho zálibám a nechodí domů rozčílený kvůli tomu, že ho práce nudí. Drží se svých zásad a cílů a dělá vše pro to, aby jich dosáhl a neslevil z nich. Během cesty za úspěchem i potěšením nehodlá nikoho zradit nebo mu ublížit.

Co se týče vzhledu, nemám vyhraněné požadavky, ale měl by být vyšší, starší a charismatický.

Nesním o žádném princi na bílém koni, ale nesmířila bych se s člověkem, jenž nemá žádné ambice. S takovým bych si rozhodně nerozuměla a porozumění je to, co od ideálního partnera očekávám.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Michaela Fikejzová, 02.09.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ideální partnerMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­