ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.00
Hodnoceno: 15x Prosím, ohodnoť práci

Hazard

Při vyslovení slova hazard si lidé většinou představí něco nečistého, něco, od čeho by se měli držet na míle daleko. Je tomu ale skutečně tak?

Hazard má mnoho podob, přičemž řada z nich je opravdu jen ztrátou času a zvláště pak peněz. Přesto se ale najdou světlé výjimky, jež stojí za pozornost. Každý už určitě někdy slyšel o pokeru, black jacku nebo kursovém sázení. Princip úspěchu těchto hazardních her je přitom jednoduchý - prim nehraje vrtkavé štěstí a náhoda, nýbrž hráčovy schopnosti, znalosti a zkušenosti. Pokud se jimi může pochlubit, pak se před ním otevírá nepřeberné množství příležitostí, jak toho využít.

Vždy se ale musí mít na pozoru, aby jeho láska k hazardu nepřekročila pomyslnou hranici únosnosti. Cesta od gamblerství je zdlouhavá a nejistá. Také proto schvaluji teorii, podle níž by se měl každý hráč řídit dvěma základními pravidly: nikdy nehraj pod vlivem emocí a v nejlepším přestaň.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 19.10.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
HazardMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­