ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.89
Hodnoceno: 305x Prosím, ohodnoť práci

Dobrodružství, pohodlí, úspěch a peníze

Vybrat z těchto čtyř hodnot jednu pro mě nejdůležitější není lehké, protože ke spokojenosti potřebuji částečně všechny současně. A samozřejmě zde chybí ještě daleko důležitější, jako je například zdraví a láska. Ale pokud se zamyslím nad těmito čtyřmi hodnotami, tak bych asi považoval za podstatnou úspěch. Protože pokud má člověk úspěch v zaměstnání, ve sportu či v lásce, okamžitě se to odráží na jeho celkové spokojenosti. Úspěch nepochybně nepřichází zadarmo. Je potřeba se v jakékoli činnosti snažit o co nejlepší výsledek. Nebýt pohodlný. To znamená, že hodnota pohodlí by byla na mém pomyslném žebříčku až někde na konci. Zato při dosahování úspěchu se zažije určitě nejedno dobrodružství a peníze přijdou jako odměna za úspěch. Takže všechno souvisí se vším. A pokud člověk zažije alespoň v některé činnosti úspěch, bude určitě v životě spokojený.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ceskyjazyk.zde.cz, 25.08.2003

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Dobrodružství, pohodlí, úspěch a penízeMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­