ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.18
Hodnoceno: 252x Prosím, ohodnoť práci

Co mi dala základní škola?

Je neuvěřitelné, jak ten čas rychle letí. Úplně přesně si pamatuji první den, kdy jsem vstoupila do obrovských dveří v naší škole a začala svůj první školní den. Do těchto dveří jsem pak vstupovala každý den po dobu devíti let. Najednou je tu však poslední ročník a my se musíme s naší školou rozloučit a jít dál - naučit se další nové věci a poznat nové lidi.

Když nad tím vším zapřemýšlím, bylo mi zde moc dobře a nevzpomínám si na jedinou věc, kdy jsem tu byla opravdu nešťastná. Určitě mi budou chybět všichni spolužáci i učitelé, ale tímhle si musel projít každý člověk. Ráda budu vzpomínat jak na hodiny, které mě bavily, ale i na ty, které jsem neměla vůbec ráda. Hodně jsem se zde naučila a doufám, že vědomosti, které jsem získala, uplatím i ve své nové škole. Budou mi opravdu chybět dlouhé chodby a velice pěkné učebny, ve kterých jsem trávila spoustu času. Naštěstí bydlím blízko, a tak kdykoliv se mi zasteskne, můžu se na školu podívat a zavzpomínat na krásné chvíle, které jsem zde strávila. Protože jsem tuto školu navštěvovala už od první třídy, myslím si, že hodně ovlivňuje to, jaká jsem a jak se chovám k ostatním. Naučila mě být samostatná, pečlivá a ochotná pomáhat druhým lidem. Za to vše samozřejmě vděčím lidem, kteří se nám tolik věnují a kteří s námi mají takovou trpělivost - jsou to samozřejmě učitelé.

Díky všem těmto věcem na základní školu nikdy nezapomenu a budu vždy velmi hrdá, že jsem zde celých těch devět let strávila.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Petra, 10.01.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co mi dala základní škola?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­