ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.78
Hodnoceno: 23x Prosím, ohodnoť práci

Co je normální a jak by to mělo být?

Co je normální? Podle mne není normální nic... Ať už se jedná o normální tlak, normálního člověka, normální chování, vždy můžeme hovořit jen o ideálu, kterého nikdy nelze dosáhnout, kterému se lze jen přiblížit, a někdy i to ne.

Často slovo "normální" používáme na základě našeho subjektivního pohledu na věc a tudíž člověk, který je normální pro jednoho, nemusí být normální pro druhého. Mysleme si, že jsme normální a stejně si na nás lidé budou ukazovat a myslet si opak.

Možná existuje normální člověk, má normální dům, normální rodiče, jí normální jídlo, pije normální vodu, má normálního psa a kočku, vypadá normálně, normálně se obléká, normálně chodí i na záchod a žije zkrátka normální život.

A co je tedy normální? Normální je si tuto otázku nepokládat a normálně žít dál...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jakub Hájek, 07.12.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Co je normální a jak by to mělo být?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­