ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.99
Hodnoceno: 606x Prosím, ohodnoť práci

Čas

Čas je jedna ze základních veličin. Podle důležitosti dění si ho uvědomujeme buď více či méně. Když například čekáme na nějaký důležitý verdikt, například z maturitní zkoušky nebo přijetí do zaměstnání, zdá se nám, že se čas vleče. Když naopak prožíváme velice příjemné chvíle, u kterých si přejeme, aby nikdy neskončily, připadá nám, jako by to všechno příliš rychle uteklo. Někdy se zase zabereme do určité činnosti, jako je třeba čtení napínavé knížky a přestaneme čas úplně vnímat. Každému z nás je na tomto světě vymezen určitý časový úsek od narození až po smrt. Je jen na nás, jak svůj život prožijeme, abychom v něm byli šťastní.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ceskyjazyk.zde.cz, 23.08.2003

­­­­

Diskuse ke slohové práci
ČasMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­