ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.40
Hodnoceno: 369x Prosím, ohodnoť práci

Bez kamarádů nestojí život za nic

Jaký život je asi bez přátel? Já si myslím, že si tuto otázku moc lidí nepoložilo, protože přátele považují za samozřejmost. Ale já o tom vím své, do 5. třídy jsem neměl žádného kamaráda a když už, tak jen takové, kteří se se mnou kamarádili jen ve volném čase a ve škole jsem je nezajímal. Ale co se stane s takovým dítětem, které si ve školce sedne do kouta, dívá se na hodiny a čeká, až ručičky docílí správné pozice a přijdou si jej vyzvednout rodiče nebo prarodiče. Takoví lidé ztrácejí veškeré sebevědomí a raději se drží opodál. Nedokáží si získat autoritu a respekt. Když nemáte kamarády, tak nemůžete za někým jít, když jste veselí nebo naopak smutní. Nemáte s kým oslavovat, nemáte nikoho, kdo by vám řekl, že děláte něco špatně nebo že se vám něco povedlo. Stáváte se tak uzavřeným. Myslím si, že každý by měl mít alespoň jednoho kamaráda, protože život bez přátelství opravdu nestojí za nic!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jan Chotěnovský, 04.10.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Bez kamarádů nestojí život za nicMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­