ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.83
Hodnoceno: 573x Prosím, ohodnoť práci

A co senioři?

V poslední době si až moc všímám chování mladých lidí k lidem starším. Staří lidé jsou podceňováni, jsou na obtíž. Tak tohle již vyšlo z úst mnoha lidem. A to je mi líto. Copak v dnešním světě neexistuje respekt? Jak by se vám líbilo, kdyby vás někdo odstrčil někam do domova důchodců a jednou týdně vás navštěvoval. Nedávno mi jeden člověk pověděl něco, co mi v mé hlavičce opravdu napevno utkvělo. Ta chytrá osůbka mi řekla: "Vždyť už i ve starých indiánských vesnicích a kmenech byly stařešiny nejváženější a nejmoudřejší osoby. Tak proč je to v té naší, dnešní době právě naopak?"
Měli bychom se nad sebou zamyslet a uvědomit si, že jednou i my budeme staří. Budeme chtít žít dál! Proto neopovrhujte seniory, jsou to lidé jako my.

Sice není tato úvaha dlouhá, jak by se slušelo, ale myslím, že toto alespoň na takové malé zamyšlení stačí.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Petra.M, 27.06.2004

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
A co senioři?Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­