ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: ---
Hodnoceno: 0x Prosím, ohodnoť práci

Stížnost na pracovníka zákaznického servisu

Vážení paní Koutná,

obracím se na Vás jako na odpovědnou osobu ve věci stížnosti na pracovníka zákaznického servisu Vaší společnosti. Dne 5. února 2023 jsem si na Vašem e-shopu objednal 1 ks ložního povlečení Tonny. Po rozbalení a prohlédnutí produktu jsem zjistil, že je rozměr přikrývky na delší straně kratší o 8 cm.

Ihned jsem e-mailem kontaktoval Váš zákaznický servis, konkrétně paní Lomnickou, o vzniklém problému a chtěl produkt reklamovat. Bohužel paní Lomnická mě odbyla slovy, že se jedná o přípustnou odchylku a že jsem si měl tuto informaci předem ověřit na webových stránkách společnosti. Uznávám, že jsem tak učinil až v době řešení vzniklého problému. Ovšem dočetl jsem se, že přípustná maximální odchylka činí 5 cm, tudíž by se na mnou objednané zboží měla vztahovat možnost reklamace.
Následně jsem opět kontaktoval paní Lomnickou, tentokrát po telefonu, avšak ani tentokrát se mi nedostalo odpovědi, jak mohu nadále postupovat.

Chápu, že máte určitě mnoho požadavků ze strany zákazníků k řešení. Jsem však velmi dotčen arogantním chováním paní Lomnické, které by se u osob určených ke kontaktu se zákazníky vyskytovat nemělo.

Obracím se na Vás s prosbou vyřešení mé reklamace. Jsem ochoten dodat i fotografickou dokumentaci s viditelným přeměřením délek.

Předem Vám děkuji za ochotu.

S přáním hezkého dne


Pavel Novák

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: mohr55, 10.03.2023

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stížnost na pracovníka zákaznického servisuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­