ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

    Ceska posta
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.59
Hodnoceno: 17x Prosím, ohodnoť práci

Reportáž z plesu

Dnes, 27. února 2016, se v Divadle Za plotem koná 21. Banánový ples, který pořádají skauti z 67. střediska Prosek.

Jako každý rok se na plese sejde několik desítek lidí.
U vstupu nás vítá muž v černém obleku, jenž prodává vstupenky. Po pravé straně si odkládáme kabát a můžeme jít dále do sálu.

Každoročně je ples na určité téma - tentokrát jde o Sci-fi & Fantasy. Někteří lidé jsou oblečeni normálně ve společenském oděvu, druhá polovina návštěvníků má na sobě převlek. Můžeme potkat spoustu filmových hrdinů, například Harryho Pottera, Willyho Wonku, elfy nebo mafiány.
Lidé postupně plní sál, někteří si sedají ke stolům a ostatní začínají tančit. Pro všechny zde hraje živá kapela.

V devět hodin večer začíná předtančení, kterým se oficiálně zahajuje ples. Všichni se na něj netrpělivě těší. Najednou světla v sále zhasnou. Začne hrát hudba a přichází účinkující. Ti mají připravenou krásnou sestavu a všem to moc jde. Na konci jejich představení se ozve hlasitý aplaus.
Po krátké přestávce začíná hrát znovu hudba a lidé se pomalu zvedají ze židlí. Jdou tančit. Zábava dnešního večera se pomalu rozjíždí. Mnoho hostů navštěvuje občerstvení, kde lze zakoupit pivo, míchané nápoje, chlebíčky a tematicky i banánový koktejl.

Dnešní večer je velmi vydařený. Každý se dobře baví. Blíží se půlnoc a s ní i reprodukovaná disco hudba.

Kolem druhé hodiny ranní je sál téměř prázdný - pořadatelé začínají uklízet. Všichni jsou spokojeni a jistě se již teď těší na ples, který se uskuteční zase za rok.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 27.04.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Reportáž z plesuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­