ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.00
Hodnoceno: 3x Prosím, ohodnoť práci

Reportáž z brněnských veletrhů cestovního ruchu

Stejně jako každým rokem se i letos v brněnské metropoli a její části zvané Výstaviště konaly veletrhy cestovního ruchu GO & REGION TOUR, nechyběly ani RegFoodFest (Festival krajových specialit) a Gastro Junior Brno - Bidvest Cup. Tyto veletrhy byly rozprostřeny do 4 dnů, a to od 19. do 22. ledna 2017.

Každoročně zde, jak již název napovídá, vystavují různé cestovní kanceláře a lákají klienty na veletržní slevy svých zájezdů či lázeňských pobytů a dovolených, o jakých se vám ani nesnilo - Amerika, Asie, Evropa, moře, hory, ale i nabídka vybavení na kempování...

Z pultů si můžete brát jakékoliv materiály, ať už to jsou katalogy nebo různé reklamní předměty.
Když se chvíli pozastavím nad mottem těchto veletrhů: "Odsouzena k zážitkům" - to se naprosto a bez výhrad naplňuje v pavilonu "P", kde se prezentují jednotlivé regiony se svými památkami i skvosty přírody a hlavně se svými kulinářskými specialitami. Oblíbené jsou zejména stánky s ochutnávkami. Co si zde můžete všechno nabídnout? Sýry, klobásky, himálajské křupky, marmelády, medy, koláčky, sladkosti, sirupy, oleje, ale také vína, slivovici, Kofolu nebo různá piva. Nechybí ani kvízy a hlavně aktivity pro ty nejmenší - např. výroba buttonů, divadlo, zkouška vlastní animace, dinosauří dětský koutek s mega stegosaurem, různé soutěže, výroba vlastního joja, IQ parky apod.

V každém kraji si najdete to své a stejně jako v předešlém GO, i zde na vás čekají plné pulty letáčků, map a reklamních předmětů z různých regionů, jež se vás snaží nalákat na to nejlepší... V rámci celého REGION TOUR probíhá doprovodný program, ze kterého se mi nejvíce líbily asi saxofonistky z Luhačovic a Rózinky - folkový pěvecký soubor.

Je neděle a veletrhy cestovního ruchu končí. Lidé, kteří zde letos byli, si teď jistě prohlížejí své úlovky, někteří dojídají to, co si nakoupili, a někteří plánují svou dovolenou snů nebo jen nějaký výlet po České republice. A ti, kteří letos na tyto veletrhy nezavítali, se již teď mohou těšit na jejich další ročníky.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Nela Trnčáková/Nelmen, 29.01.2017

    Ceska posta
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Reportáž z brněnských veletrhů cestovního ruchuMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­