ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

    Ceska posta
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.35
Hodnoceno: 66x Prosím, ohodnoť práci

Jeden den na gymnáziu Zlín - Lesní čtvrť

Spousta spěchajících lidí, hluk, chaos. Nejsem na nádraží, ale ve škole. Přibližně takhle to vypadá ve vestibulu zlínského gymnázia na Lesní čtvrti asi 5 minut před začátkem vyučování. Přesně v 8:00 však zazvoní zvonek a vše pozvolna utichne. Vstupní hala nyní zeje prázdnotou, pouze za malým stolkem sedí sympatická slečna - recepční. Jdu se porozhlédnout po škole.

Na první pohled působí interiér velice moderně, upraveně, čistě. Již na pohled druhý si však tu a tam všímám odhozeného papírku či kousku odloupnuté omítky. A myslím si, že je to dobře. Zcela sterilní, uklizené a čisté prostředí se ke škole vůbec nehodí. Celý komplex sestává ze sedmi pavilonů vzájemně propojených úzkými krčky. V každém pavilonu se vyučuje jiná skupina předmětů. V jednom jazyky, v jiném například fyzika či chemie.

Mou krátkou procházku opět utne zvonění, po kterém se ze tříd vyřítí desítky studentů. Spousta z nich nyní zamíří ke zdejšímu oblíbenému bufetu. Nemůžu ho tedy ve své reportáži opomenout. Malý pultík, dlouhá fronta, několik stolečků okolo - nic neobvyklého. Bohužel mě již tlačí čas, a nestíhám tak navštívit další, zajisté neméně zajímavá místa. Mám na mysli například jídelnu, tělocvičnu, unikátní venkovní učebnu a mnohé další. Snad někdy příště.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: eXtremeCZ, 10.05.2009

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Jeden den na gymnáziu Zlín - Lesní čtvrťMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­