ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.08
Hodnoceno: 40x Prosím, ohodnoť práci

Hudební festival Zámostí

- (před)reportáž, seznámení s festivalem, zamyšlení nad jeho přínosností pro město Třebíč

A je to tu zase. Přichází Zámostí a pro Třebíč tím začíná doba kultury. Ale také doba, kdy se v Třebíči nikdo pořádně nevyspí kvůli dunějícím basům a hluku posluchačů. Pro většinu lidí je to však čas zábavy a legrace s přáteli a s oblíbenou skupinou, a tak se na tento kulturní svátek podívejme trochu podrobněji.
Celá akce začíná již v pátek, pokračuje sobotou, ale někteří se z toho budou vzpamatovávat ještě hodně dlouho, jiní si třeba festival ani nebudou pamatovat. Před námi leží otázka, jestli je konání festivalu pro Třebíč přínosné či nikoli. Jelikož vstup není věkově omezen, je zde každý rok množství opilých dětí, což vypovídá proti festivalu. S tím souvisí i hluk a nepořádek provázející celou akci a potom také velké množství krádeží. A tak také není divu, že se každý rok objevují hlasy pro zákaz konání této akce, ale to je proti festivalu tak všechno, a mimo tyto zápory nám tato akce nabízí kvalitní hudbu a zábavu, a zkuste před některým z fanoušků dobré muziky prohlásit, že Zámostí Třebíči škodí. Však i letos zde bude řada kvalitních českých skupin, a jistě každý si zde přijde na své - tak vzhůru na Zámostí!
No a jestli se Vám letos termín akce nehodí, tak nezoufejte, Zámostí i nadále zůstává nedílnou součástí třebíčské kultury a tak kdo nezná Zámostí, nezná ani Třebíč.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Jakub Kazda, 28.12.2006

    Ceska posta
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Hudební festival ZámostíMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­