ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 1.65
Hodnoceno: 20x Prosím, ohodnoť práci

Výročí Banky Export

Všechny Vás tu vítám na výročí Banky Export. Jsem moc ráda, že jste přišli. Sešli jsme se tu proto, že Banka Export je otevřena již sto let.

Byla založena roku 1914, od té doby nás postihly různé katastrofy - krize i snížené tržby z nedostatku klientů -, ale přes to všechno naše banka prosperuje a patří mezi největší banky světa. V roce 1956 jsme se rozšířili i do ostatních států, kde naše prestiž ještě vzrostla. V 90. letech jsme vstoupili na akciový trh, kde se nám dařilo též a stále daří.

Ovšem nejsem tu proto, abych vyprávěla o minulosti, nýbrž abych Vám hlavně poděkovala. Akcionářům, že nám na začátku věřili a investovali své peníze do naší banky, ale nejvíce zaměstnancům, díky kterým tahle banka existuje a prosperuje jako ještě nikdy předtím.
Pracujete, i když jste unavení nebo nemocní. Máte-li problémy, stejně jste milí ke klientům, a to se musí ocenit, jelikož díky Vám nám klienti důvěřují a využívají naše služby. To Vy je vždycky přesvědčíte. Bez Vás by se tato banka rozpadla.

Doufám, že si tento den užijete a budete spokojení. Prosím, připijte si se mnou na Banku Export. Děkuji za pozornost!

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Karolkoh, 27.06.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Výročí Banky ExportMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­