ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.76
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Bloody Mary

Bylo slunné a teplé léto. Celý den peklo slunce, a tak jsem se odvážil ven až k večeru, kdy už zapadalo.
Procházel jsem se po neony rozzářeném městě, když jsem si všiml nového klubu, který museli otevřít někdy během týdne. Ani chvíli jsem neváhal a okamžitě vstoupil do tmavých sklepních prostor prozářených červenými světly a oslňujícími efekty diskotéky.
Přisedl jsem si k baru a četl si nápojový lístek. O takových exotických nápojích a koktejlech jsem v životě neslyšel, a tak jsem si objednal jediný mně známý koktejl: "Šéfe! Jednu Bloody Mary." Popíjel jsem koktejl a zaposlouchal se do hudby.
Asi tak za čtvrt hodinky si k baru přisedla žena, pro kterou je moje použitelná slovní zásoba trochu malá. Byla to středně vysoká černovláska s tmavě hnědýma očima. Krátké černé šaty těsně obepínaly její štíhlou postavu, která se slabě rozšiřovala přes boky. Ovšem když jsem se podíval výš, vypadalo to, že tyto sexy šaty prasknou přes její velká a pevná prsa.
Nevydržel jsem se na ni jen dívat, a pokusil se o seznámení s tímto snem všech mladých mužů.
Přistoupil jsem k ní a zeptal se nervózně: "Je vedle vás zaměstnání, chci říci místo?" Zasmála se a odpověděla: "Samozřejmě, že je. Neznáme se odněkud?" Trošičku mě překvapila. Řekl jsem: "Ne, ale rád bych to změnil." Zase se usmála a tento úsměv mě nenechal klidným. "Také bych to ráda změnila. Je dost možné, že jsme spolu něco měli v minulém životě." Ovšem tato informace se mnou málem sekla.
Potom to pokračovalo jak v písničce "Zlato pojď na to" až na to, že tato byla opravdová ženská se vším, co k ní patří.
Šlo to rychle. Rychlé seznámení, rychlá cesta do jejího bytu.
Přišli jsme k ní, odložil jsem si a začali jsme se prudce a vášnivě líbat. Ani ne za minutu jsme ze sebe začali strhávat šaty. To, co jsme celou noc dělali, bohužel nemůžu v této slohové práci vypsat, ale bylo toho hodně. Jen pro směr vašeho přemýšlení - zjistil sem, že měla dosti vysoko na vnitřní straně stehna tetování.
Usnul jsem až k ránu. Po krásném probuzení jsem se rozloučil, vzal si její číslo a šel domů. Slunce mi začínalo dosti vadit, tak jsem šel stinným parkem.
Když jsem přišel domů, málem jsem omdlel. Šokující zjištění, že mám na krku dvě ranky jako od kousnutí nějakého zvířete.
Tak teď vycházím do ulic jen po západu slunce, nebo chodím do speciálně vybavených klubů. S krásnou upírkou se často stýkám, a občas spolu lidem pijeme krev.
Teď je mi jasné, proč ta "Bloody Mary" chutnala tak divně. Toto bylo moje nejhorší a zároveň nejlepší léto. Protože být upírem má i své výhody...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: lord_blood, 01.07.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Bloody MaryMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­