ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.27
Hodnoceno: 11x Prosím, ohodnoť práci

Vlastní popis

  • aneb "autopopis"

Rozhodl jsem se na následujících řádcích popsat svůj zevnějšek. Jelikož na sebe koukám každý den v zrcadle nebo v odrazu svého mobilního telefonu, nemusím ani zavírat oči, abych viděl, jak vypadám.

Mám modré oči po mamince a krátké řídké vlasy hnědé barvy. Husté obočí mi oči ještě více zvýrazňuje. Obličej mám plný pupínků, nezřídka tak na hlavě nosím čepici a přes ni i kapuci.

Jsem 185 centimetru vysoký, ani ne tak moc štíhlý kluk s širokými rameny. Věnuji se kulturistice, takže moje ruce a nohy jsou relativně svalnaté. Jelikož ale sním všechno, co mi přijde pod ruku, moje břicho popisu kulturisty moc neodpovídá.

Většinou nosím žlutou mikinu s kapucí a černé sportovní tepláky značky Benger. Avšak jelikož jsou moje ramena velmi široká, nesednou na mě všechny mikiny. Mám proto jen čtyři. Ani kalhot moc druhů nevlastním. Kromě riflí nosím asi jenom dvoje tepláky.
Moje modré boty značky Adidas o velikosti 49 vykouzlí úsměv na tváří skoro každému, kdo si jich všimne. Nejsou to boty, spíše lodě.

Díky své postavě bych mohl jít hned dělat nějakého bodyguarda nebo vrátného do nějakého smrtícího klubu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 28.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Vlastní popisMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­