ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.65
Hodnoceno: 52x Prosím, ohodnoť práci

Věc, která je mi blízká

Dlouho jsem přemýšlela, ke které věci bych měla nejblíže. Přitom je to věc, co používám denně a trávím na ní chvíle klidu a odpočinku.
Jak asi tušíte jedná se o moji postel.
Dovolte, abych vám ji popsala.

Postel je rozlehlá a velice pohodlná. Pod měkkou matrací se nachází polohovací rošt s možností nastavení zádové části. Při čtení je tato část velice výhodná. Matrace je vyrobena z materiálu nazývaném kaučuk.
Na posteli se nachází peřina s velikým polštářem.
Sice tuhle větu příbuzní zpochybňují, ale pro mne je postel věc, která je mi opravdu blízká...

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: K.R., 05.11.2006

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Věc, která je mi blízkáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­