ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.04
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Učebna, kterou mám nejraději

Moje nejoblíbenější učebna je dvě stě šestnáctka. V této učebně se učí čeština a dějepis. Nejčastěji v ní sídlí paní učitelka Taichmanová. Jelikož je paní učitelka Taichmanová moje třídní učitelka, tak do této učebny dějepisu nechodím jen na češtinu a dějepis, ale i na páteční dvacetiminutovku.

Stěny učebny jsou natřeny čistou bílou barvou a krásným světle zeleným zbarvením. Kdyby se postupovalo doprava od velké dřevěné katedry, nad níž zdobí zeď magnetická, rašelinově zbarvená nástěnka s fotografiemi starověkého Řecka, které právě probíráme v dějepisu, dostali bychom se k dominantě této třídy: k velké černé tabuli. Na tuto tabuli se píše bílou křídou - upozorňuji na to, neboť hned vedle ní visí na zdi ještě bílá interaktivní tabule, na kterou se nepíše žádnou křídou, nýbrž speciálním perem. Když postoupíme dále doprava, kde už zahneme za roh, spatříme dřevěnou skříň. Na skříni stále drží nalepené letopočty významných dat dějepisu. Nějaké učebnice v ní leží také. Ve skleněné vitrině na nás vyhlížejí sošky a kameny, které se používají při výuce. Ve výklenku napravo od skříně stojí bílé dveře, polepené všelijakými plakáty. Kromě umyvadla a další dřevěné skříně už tu není na co upozornit. Snad jen lavice, které jsou rozmístěné skoro po celé ploše třídy.

Mám tuto učebnu nejraději, protože židle, přiražené k lavicím, o nichž jsem vám již říkala, působí na mé tělo velice pohodlně a celá třída budí útulný dojem.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Týna, 15.03.2013

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Učebna, kterou mám nejradějiMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­