ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.43
Hodnoceno: 56x Prosím, ohodnoť práci

Třída

Rád bych popsal svoji třídu, protože v ní trávím spoustu času.

Jak už to ve školních třídách bývá, v čele ní stojí tabule. Nalevo od ní se nachází učitelský stůl. Potom následují velká okna, která jsou na jedné straně třídy a jde z nich vidět na školní hřiště. Pod okny máme modré parapety, od prvního z nich začínají tři řady lavic.
U okna se krásně sedí, protože se můžete dívat ven a nevnímat učitele. Za řadou lavic je již jen zeď, na které visí nástěnky a různé informační tabule.

Vedle lavic stojí dřevěné skříně hnědé barvy. To se již dostáváme k bílým dveřím s černými okraji. Nalevo od nich máme rozvrh hodin, odpadkový koš a prázdné místo po nástěnce, kterou se úspěšně povedlo zničit.

Zdi ve třídě jsou bíložluté barvy, sem tam se mihne nějaká oranžová od pomeranče nebo zelená od okurky. Na podlaze leží hnědé linoleum, jež se chlubí četnými dírami. Sem tam se ve třídě nachází zbytky jídel či nějaké záhadné květináče s tekutým banánem. Alespoň mají učitelé prostor k tomu, aby mohli pronést svoji oblíbenou hlášku: "Otevřete okna, je tady smrad jak ve vopičárně."

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 20.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
TřídaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­