ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.43
Hodnoceno: 23x Prosím, ohodnoť práci

Stolní lampička

Rozhlížím se po třídě a v přední části mě zaujme výrazná, červená, stolní lampička, která je vyrobena z kovu a je přichycená k lavici malou černou svorkou.

Z černého podstavce vystupuje rameno opatřené kloubem, který slouží k nasměrování světla podle potřeby. Z dolní části vede elektrický kabel do zásuvky, jež je umístěna na učitelském stole. Na horním konci ramene je zavěšeno stínidlo s úspornou žárovkou. Spínač pro rozsvícení svítidla se nachází nahoře na stínítku. Tento zdroj světla je ozdoben fosforovým sluníčkem zavěšeným na tenkém provázku.

Tato lampa slouží pro osvětlení pracovní plochy. Díky připevňujícímu podstavci ji můžeme přemístovat na různá místa.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kačenka.K, 10.04.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stolní lampičkaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­