ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.72
Hodnoceno: 25x Prosím, ohodnoť práci

Stavba garáže (popis pracovního postupu)

Jednoho dne jsme si koupili nové auto. Jenomže dva osobní vozy se do naší garáže nevejdou, tudíž jsme museli vymyslet, kam dáme auto staré.
Táta navrhl, že bychom mohli na dvoře postavit dřevěný přístřešek, jenž by sloužil jako garáž. Začali jsme tedy plánovat, kde bude přístřešek stát, jak bude vypadat a jakým způsobem ho postavíme.

Když už jsme všechno naplánovali, vrhli jsme se do práce.
Vykopali jsme malé jámy, které měly sloužit jako základ pro konstrukci garáže, namíchali beton a díry následně zabetonovali.
Později jsme si nechali přivést dřevo, stavební materiál konstrukce. Jakmile jsme měli dřevo, nařezali jsme ho na rozměry, které vyhovovaly našim plánům, trámy natřely a začali stavět.
Poté co byla dřevěná konstrukce postavena, přišla na řadu střecha. Jako materiál na ni jsme zvolili plechové střešní pláty, jež jsme jen přišroubovali k sobě a ke konstrukci garáže.
Když už byla hotová i střecha, přemýšleli jsme nad tím, co dáme na podlahu, na které bude auto stát. Nakonec jsme se rozhodli, že prostor v garáži vysypeme pískem a štěrkem, položíme na to zatravňovací tvárnice na šířku kol a znovu přesypeme štěrkem.

Po vybudování stání zbývalo již jen přivést cestu ke garáži, jelikož máme vedle domu louku. Nechali jsme si tedy dovézt přepravní firmou další zatravňovací tvárnice a začali cestu stavět. Vyryli jsme malé díry, do kterých přišly tvárnice. Po položení tvárnic jsme je zasypali vyrytou hlínou, aby zarostly trávou.

Tím naše práce skončila a auto může od nynějška vesele stát pod přístřeškem na dvoře.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: capka, 22.10.2012

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Stavba garáže (popis pracovního postupu)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­