ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.23
Hodnoceno: 13x Prosím, ohodnoť práci

Školní taška

Rozhodl jsem se popsat svoji školní tašku značky Topgal, protože když nevím, co ve škole dělat, bezduše na ni zírám. A co já jsem se na ni už nazíral...

Její základní barvy jsou černá a žlutá. Černě zbarvený má podklad a žluté jsou všechny švy, které tašku drží pohromadě. Dále na ní najdete i červenou, bílou a modrou barvu, a to mezi čtyřmi kapsami, kterými taška disponuje.

Na jejím okraji svítí žlutý nápis Topgal i s logem firmy. Sem tam se na ní mihne nějaký reflexní prvek.
Z každé strany jsou dvě držadla na pití, v nichž mívám dvě litrové lahve minerální vody s příchutí bílých hroznů.

Ve dvou velkých kapsách nosím učebnice, sešity a pracovní listy potřebné pro různé školní předměty. Malé kapsy pak používám na peněženku, mobil, klíče, svačinu, kapesníky a kružítko pro případ nouze.

Ze zadní strany je taška převážně černá, ucha, díky nimž mi drží na zádech, mají černo-žluto-modro-červenou barvu. Jsou na nich reflexní trojúhelníky a logo firmy Topgal.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 27.12.2014

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Školní taškaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­