ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.67
Hodnoceno: 246x Prosím, ohodnoť práci

Přípava čaje (pracovní postup)

1. Seznámení s předmětem přípravy
2. Seznam věcí na přípravu
3. Postup činnosti
4. Závěr

Rozhodl jsem se připravit svůj oblíbený nápoj. Vybral jsem čaj. Dlouho jsem přemýšlel, jakou příchuť si mám vybrat a nakonec jsem došel k ovocnému.

Budeme potřebovat čistou vodu, varnou konvici, jeden nebo více hrnků, kdybychom chtěli vařit pro více osob, pak ještě je třeba mít k dispozici ovocný čaj a kdo si bude chtít uvařený čaj osladit, tak si může vzít kostkový cukr či lžíci medu.

Nejprve vezmeme vodu a nalejeme ji do varné konvice. Počkáme chvíli, než se voda uvaří. Mezitím si dáme čaj do prázdného hrnku. Horkou vodu nalejeme do předem připraveného hrnku s čajem a necháme čaj zaluhovat na takových pět minut.

Hotový čaj si vychutnáme s sušenkami u televize v pohodě. A je hotovo.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: tajny, 04.01.2007

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Přípava čaje (pracovní postup)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­