ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.41
Hodnoceno: 39x Prosím, ohodnoť práci

Popis oblíbeného místa

Nebudu popisovat žádné město či náměstí nebo jakékoli jiné rušné místo. Nepotřebuji kolem sebe ruch, stačí mi pocit, že vím, že tam, kde jsem, se cítím dobře.

Na tohle místo jsem chodila už jako malá holka, pamatuji si ten den, jako by to bylo teď - šumění potoka, šustění listů o stromy, vůně, která se linula celým lesem a ten božský klid!

Mám před sebou dlouhou dvoukilometrovou cesta, než dojdu na své oblíbené místo. Těžký lesní terén mi nezabrání v tom, abych mohla znovu vidět všechnu tu krásu a podivuhodnost lesa. Před mým cílem mě čeká ještě menší prudší kopec zarostlý malinami a ostružinami, plný kopřiv a nepříjemného křoví.

Tak a jsem tady! Můj pes již peláší na místo, moc dobře to tady zná. Rozhlédnu se kolem sebe, pokaždé mi to tu připadá trošku jiné, novější a na jednu stranu zkažené všemi těmi lidmi, kteří si neváží toho, že pro někoho tohle místo může znamenat víc než pro ostatní. Malý potok rozdělující lesní prostředí zkrášluje malá lávka, vyrobená ze dvou kmenů stromů. Posadím se na ni a koukám do pomalu plynoucí vody.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Bařena, 23.10.2012

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis oblíbeného místaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­