ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.36
Hodnoceno: 123x Prosím, ohodnoť práci

Popis mobiního telefonu Nokia

K Vánocům jsem dostal mobilní telefon. Je to Nokia 3220 s fotoaparátem a barevným displejem. Jako spořič mám nastaveno tátovo nákladní auto. Telefon je celý černý, jen na zadní straně má bílošedé čtverce. V horní polovině zadní strany nalezneme umístěnou čočku fotoaparátu. Přední strana telefonu má 4x4 cm velký displej. Pod displejem jsou tři tlačítka, pomocí nichž se ovládá celé menu telefonu. Pod těmito tlačítky je dalších dvanáct s čísly od 0 do 9, písmeny A až Z. Tato tlačítka slouží k vytáčení telefonních čísel a k psaní SMS zpráv. Nad displejem se vyjímá stříbrný nápis Nokia. Hned nad tímto nápisem je pak tlačítko, kterým můžeme telefon zapnout nebo vypnout. Telefon v chodu udržuje malá baterie, jež vydrží asi sedm dní. Po vybití se musí telefon napojit na elektrickou nabíječku, která energii v baterii opětovně doplní. Pokud telefon moc používám, například fotím nebo si na něm hraji hry, musím baterii dobíjet častěji; mým "rekordem" je jeden a půl dne. Telefon mám umístěný ve stojanu, jenž vypadá jako fotbalový míč. Stojánek se při aktivaci telefonu rozbliká.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Míla žák 6.B, 18.03.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis mobiního telefonu NokiaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­