ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.48
Hodnoceno: 27x Prosím, ohodnoť práci

Popis chaty na prodej

- popis, případně delší prodejní inzerát

Patrová chata se nachází v menší chatové oblasti na jižní Moravě poblíž obce Staré Město. Okolí je velmi klidné, mimo hlavní komunikaci, vhodné například pro rybaření či myslivost. Od Brna je vzdálená asi 25 km. Je postavena na mírně svažitém pozemku nad lesem, na kopci zvaném Hříbek. Pohledem do okolní krajiny vidíme říčku Veselá a hrad Bukovec.
Chata je zděná, obytná plocha činí 65 m2, celkem pozemek zaujímá 300 m2. Výstavba v roce 1995, rekonstrukce provedena roku 2000.
V přízemí se nachází jeden dvoulůžkový a jeden čtyřlůžkový pokoj, v prvním patře jsou 2 pokoje dvoulůžkové. V patře najdeme také velkou společenskou místnost a kuchyni.
Kuchyně je vybavena dvěma sporáky, velkou lednicí s mrazákem na uchování potravin, ryb i zvěře. Součástí je také mikrovlnná trouba, varná konvice a veškeré kuchyňské nádobí.
Společenská místnost je zařízena v mysliveckém stylu, zdi obklopují do poloviny palubky, výše se pak rozpínají kůže divoké zvěře. Útulnost zajišťuje krb, který zaujímá roh místnosti. Místnost je víceúčelová - slouží jako obývací pokoj (součástí je audio-minisystém a barevná televize se 4 českými programy a satelitem), dále pak jako jídelna s rozkládacím stolem pro 6-10 osob.
Pro celkem 4 pokoje jsou k dispozici 2 dámské WC (v patře) a jedno pánské se dvěma pisoáry (v přízemí) a také 2 sprchy (pánská a dámská).
Za výhodu chaty lze považovat velkou terasu, jež je zastřešena a vybavena umělým osvětlením. Chatu obklopuje udržovaná zahrada s ovocnými stromy ohraničená vysokými pěstěnými tújemi.
Rekreační chata je vhodná pro větší rodiny, skupiny rybářů atd. Je velmi dobře zařízena, a proto ji lze využívat i celoročně dle vlastních potřeb.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Luci, 09.05.2008

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Popis chaty na prodejMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­