ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.00
Hodnoceno: 4x Prosím, ohodnoť práci

Plyšák (popis hračky)

Mým nejoblíbenějším plyšákem je pejsek Punťa. Mám ho od svého jednoho roku. Od té doby je můj miláček. Na délku měří asi 20 cm. Je z plyše, má bílé tlapky a dlouhé fousky, které trčí okolo čumáčku. Je šedobílý, měkoučký a heboučký. Z hlavičky na vás koukají svítící očička, čumáček a okolo něj fousky. Pusinku přes ně není ani vidět. Uši má nápadné, vzpřímené a zašpičatělé. Tělo obsahuje plastové kuličky. Nožky jsou krátké a tlusté. Z těla mu trčí krátký ocas stočený vzhůru.

Punťa se mnou procestoval tisíce kilometrů. Jezdil se mnou na školku v přírodě, pak na školu v přírodě a teď se mnou každé léto vyráží na tábor. Nesmí chybět na žádném výletě ani dovolené.

Punťu mi dala babička. Vůbec nevím, jak k němu přišla. Tipuji, že mu bude asi 15 let. Doufám, že s ním zažiji ještě spoustu legrace.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: 09vena, 17.11.2022

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Plyšák (popis hračky)Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­