ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.92
Hodnoceno: 12x Prosím, ohodnoť práci

Ostrov odpočinku a krásy

Ostrov odpočinku a krásy, takhle se můj ostrov jmenuje. Dala jsem mu takové jméno, protože tam není žádné hrozivé údolí až na několik sopek, které jsou v dáli za kopci a vybuchují každých 10 minut. Já už bydlím na svém ostrově tři roky a ještě nikdy se ke mně žádná láva nedostala. Bydlím ve svém hotelu, který spravuji pro lidi, kteří se chtějí ubytovat. Také jsem nechala vytvořit místo pro volné kempování, které je zdarma a každé prázdniny je tam strašně narváno. Jídlo sháním v zeleném údolí, to je les, ve kterém najdete všechno, co si budete přát, hlavně stromy. Když mi není dobře, jdu se vykoupat do božské řeky krásy, která mě zklidní a uvolní. Pro pití jsem postavila vodopád pramenité fit vody. Můj ostrov, na kterém už bydlím několik roků, je klidný a uvolňující na prázdninovou dovolenou. Doporučuji vám ho navštívit, sami poznáte, že vám to prospělo a budete se vracet, jako byste byli v lázních.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Markéta, 14.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ostrov odpočinku a krásyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­