ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.65
Hodnoceno: 23x Prosím, ohodnoť práci

Ostrov Jagoby

Jagoby je ostrov v hlučném oceánu. Tento ostrov je výjimečný svou největší výrobnou skřetů a zlobrů. Nejznámější je zlobr Shrek. Ostrov má největší rozlohu na celém Jupiteru - 1 000 000 000 ha. Jsou tam lázně, které nejsou bahenní ale lávové. Lidé se tam nazývají homoskřetulus. Jejich vůdce je Homozlobrulus III. Vůdce se volí na 30 staletí. Jenže to vždy vůdce nevydrží a zemře, protože se dožívají jen 9 staletí. Vůdce bydlí v kravím hnoji, protože je to pro něj úplná lahoda. Nemají jazyk, a tak se dorozumívají jen znakovou řečí. Normální lidé mají žábry a žijí ve vodě. Přes den je tam horko asi tak 600 stupňů Celsia, ale v noci je tam 100 stupňů Celsia. To je asi vše o ostrovu Jagoby.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Michal Hanys, 14.06.2006

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Ostrov JagobyMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­