ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.46
Hodnoceno: 35x Prosím, ohodnoť práci

Osoba mně blízká

Rozhodl jsem se popsat člověka, kterého vídám každý den - svoji mamku. Stačí zavřít oči a hned si dovedu dokonale představit, jak vypadá.

Moje maminka je vysoká bezmála 180 centimetrů a má docela hubenou postavu. Její nohy mi připadají hrozně dlouhé. Nosí trička s krátkým rukávem a ráda si oblékne i tlusté svetry. Vždycky se usmívá a je stále šťastná.

Má husté hnědé vlasy, jež jí nejsou dlouhé ani po ramena. Za brýlemi, silnými jen půl dioptrie, se skrývají přenádherné modré oči, které jsem po ní zdědil i já.
Má rovněž pěkné bílé zuby, sem tam se na nich ale skví jakási malá černá skvrna - prý to tak má od jakýchsi prášků, které musela užívat jako malá. Na její kráse jí to však nic neubírá.

Jelikož jako žena není opravdu nejmenší, rifle si musela kupovat u firmy William & Delvin, jež už bohužel zkrachovala. V jiných riflích, než jsou právě tyhle, si ji snad ani nedovedu představit.
Ráda také nosí volné svetry z bavlny, nejčastěji černé barvy.

Upřímně mi ale nezáleží na tom, jak vypadá, spíše na tom, jak se chová. A chová se krásně, takže ji mám opravdu hodně rád a záleží mi na ní.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Vložené: 31.12.2014

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Osoba mně blízkáMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­