ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 3.10
Hodnoceno: 10x Prosím, ohodnoť práci

Nová koupelna

Místnost, kterou bych Vám rád popsal, zná téměř každý člověk. Je to místnost, jež patří do každého domu nebo bytu stejně jako například kuchyň. Hodně lidí ji používá několikrát denně, někdo naopak velice málo. Ano, jedná se o koupelnu a v mém případě o zcela novou.

Moje nová koupelna nemá ani dva metry čtvereční, ale přesto v ní najdeme spoustu věcí. Dominantou koupelny je sprchový kout.
Sprchový kout má čiré sklo a skládá se z jedné pevné stěny a skládacích dveří. V koutě je baterie a sprchovací hlavice se spoustou masážních režimů. V rohu sprchové koutu jsou přidělané poličky pro odkládání mýdel a sprchových gelů. Dále v koupelně najdeme pračku, která se nachází hned vedle sprchového koutu. V dalším rohu koupelny nalezneme obrovské, hranaté umyvadlo, pod nímž je umístěna skříňka pro čistící přípravky a ručníky. Nad umyvadlem najdeme velké zrcadlo. To má hliníkový rám a je osvětleno zářivkou. Vpravo od umyvadla se nachází odkládací místo pro holící potřeby a další věci. Naproti umyvadlu je nepraktická a nepříliš estetická topící roura. Bohužel nelze odstranit. Nejdou na ni umístit ani ručníky, a proto jsem si nechal do nové koupelny nainstalovat žebrové topidlo.
V mojí nové koupelně jsou béžové a růžové obkladačky. Mají protáhlý tvar, aby místnost opticky zvětšovaly.

Při výběru zařízení koupelny jsem koukal především na praktickou stránku věci. Naopak u obkladů mi šlo především o vzhled a estetickou hodnotu. Doufám, že mně bude moje nová koupelna sloužit hodně let.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Voskov, 02.08.2011

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Nová koupelnaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­