ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.



Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.61
Hodnoceno: 93x Prosím, ohodnoť práci

Naše škola

Budova, kterou se chystám popsat, je naše škola. Je to budova obchodní akademie a nachází se v Mariánských Horách.
Naše škola leží uprostřed vzrostlých paneláků a z jedné strany je lemována hradbou zelených stromů, tvořící malý parčík. Škola je rozdělena na čtyři křídla - budovu A, B, C a D. Z leteckého pohledu musí vypadat asi jako hřeben se čtyřmi zuby. Všechny čtyři budovy jsou propojeny chodbou s označením F. V této chodbě jsou kanceláře a zasedací místnosti. Naše škola má tři patra, přičemž jsou na každém patře v budově A, B a C asi čtyři třídy a sborovna. Třídy jsou buď normální-kmenové, nebo speciální na výuku němčiny, angličtiny, španělštiny, zeměpisu, chemie, fyziky, ICT a písemné elektronické komunikace.
Pro žáky jsou k dispozici dva typy šaten - skříňky v budově D a klecové šatny v budově A. Dále ke škole patří knihovna, tělocvična, dvě posilovny a ubytovna pro žáky. Ve škole se také nachází malý bufet a u skříněk jsou automaty na pití.
Výhodou naší školy je tiché prostředí, kde nic neruší výuku, jelikož tam nejezdí moc aut, ani tramvaje či trolejbusy. Nevýhodou je pouze rozsáhlost školy, takže přestávky, které trvají pouhých pět minut, nám nestačí na to, abychom stihli projít školou do jiné učebny a ještě se třeba najíst. Musíme tedy počkat až na dlouhé přestávky, které jsou za celou výuku pouze dvě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Kalkul, 02.05.2007

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Naše škola







Mapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­