ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 2.50
Hodnoceno: 107x Prosím, ohodnoť práci

Naše škola

Budova, kterou se chystám popsat, je naše škola. Je to budova obchodní akademie a nachází se v Mariánských Horách.
Naše škola leží uprostřed vzrostlých paneláků a z jedné strany je lemována hradbou zelených stromů, tvořící malý parčík. Škola je rozdělena na čtyři křídla - budovu A, B, C a D. Z leteckého pohledu musí vypadat asi jako hřeben se čtyřmi zuby. Všechny čtyři budovy jsou propojeny chodbou s označením F. V této chodbě jsou kanceláře a zasedací místnosti. Naše škola má tři patra, přičemž jsou na každém patře v budově A, B a C asi čtyři třídy a sborovna. Třídy jsou buď normální-kmenové, nebo speciální na výuku němčiny, angličtiny, španělštiny, zeměpisu, chemie, fyziky, ICT a písemné elektronické komunikace.
Pro žáky jsou k dispozici dva typy šaten - skříňky v budově D a klecové šatny v budově A. Dále ke škole patří knihovna, tělocvična, dvě posilovny a ubytovna pro žáky. Ve škole se také nachází malý bufet a u skříněk jsou automaty na pití.
Výhodou naší školy je tiché prostředí, kde nic neruší výuku, jelikož tam nejezdí moc aut, ani tramvaje či trolejbusy. Nevýhodou je pouze rozsáhlost školy, takže přestávky, které trvají pouhých pět minut, nám nestačí na to, abychom stihli projít školou do jiné učebny a ještě se třeba najíst. Musíme tedy počkat až na dlouhé přestávky, které jsou za celou výuku pouze dvě.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: ,

   
­­­­

Diskuse ke slohové práci
Naše školaMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti - Nastavení soukromí


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)