ČESKÝ JAZYK Literatura aneb studentský underground - čtenářský deník, životopisy, čítanka, slohové práce, slovníček pojmů - www.cesky-jazyk.czwww.cjl.cz | www.literka.cz Publikování nebo další veřejné šíření obsahu serveru Český-jazyk.cz je bez písemného souhlasu provozovatele výslovně zakázáno! Užití výhradně jen pro osobní účely je možné.Menu

   
­­­­
Hodnocení práce slohovky

Aktuální známka: 4.13
Hodnoceno: 8x Prosím, ohodnoť práci

Můj vysněný domeček

Můj vysněný domeček by se nacházel v alpské vesničce, kam by za mnou jezdila celá moje velká rodina. Sním o čistém vzduchu a zdravém prostředí.

Zahrada by se rozprostírala v kopcovitém terénu, abych měla krásný výhled na všechny kytičky, které si tam vysadím. Na zahradě by stála i pergola s grilem, kde bychom se scházeli s kamarády, rodinou i dětmi. Ty by mohly skákat na trampolíně hned opodál.

Domeček by měl mít dvě nadzemní patra, velká okna, aby sluníčko mohlo nakukovat dovnitř, a bílou fasádu, jež by na domeček upozorňovala již z daleka.
V přízemí by se nacházela moderní kuchyň, prosvětlená hala s krbem a malá koupelna se sprchou, která by mohla mít masážní trysky a barevné osvětlení.
V patře bych si nechala vybudovat útulnou ložnici se šatnou, koupelnu, pracovnu a pokojík pro děti. V pracovně nebo spíše ateliéru bych pak mohla kreslit obrazy, relaxovat a pěstovat květiny.

Můj vysněný domov bude naplněn láskou a porozuměním, aby se nám v něm hlavně dobře žilo. Bude zdravou oázou pro celou moji rodinu.

Vytisknout (Ctrl+P) Stáhnout v PDF

Zdroj: Ivka, 15.11.2016

­­­­

Diskuse ke slohové práci
Můj vysněný domečekMapy webu Čtenářský deník - Životopisy - Čítanka - Spisovatelé Důležité informace Podmínky používání - Vyloučení odpovědnosti


Ověřovací kód Opište kód z obrázku (jiný kód ↑)

Upozornění

 

Milý návštěvníku serveru Český-jazyk.cz,

omlouváme se, že Ti musíme zobrazovat toto hloupé vyskakovací okno, ale zjistili jsme, že je ve Tvém internetovém prohlížeči aktivní blokátor reklam, díky kterým mohou dnes tyto stránky bezplatně fungovat.

Pokud nechceš být tímto oknem neustále rušen, prosíme Tě, aby sis blokování reklam vypnul či si alespoň přidal výjimku pro náš web.

Jedině peníze z reklamy nám pomáhají tyto stránky udržovat v provozu a neustále je obsahově i rozvíjet.

Děkujeme Ti mnohokrát za pochopení.

tým Český-jazyk.cz

 

Toto sdělení zavřeš klávesou Esc nebo kliknutím na křížek v pravém horním rohu.
Po zavření okna nedojde k žádnému omezení funkčnosti serveru Český-jazyk.cz, nicméně, každé další načtení stránky může být doprovázeno otevřením tohoto upozornění, nedojde-li k odstranění či úpravě blokování reklamních ploch.

­